Toyota представила особливу версію позашляховика Land Cruiser Prado (фото)

Ювілейна версія позашляховика під назвою Toyota Land Cruiser Prado 70th Anniversary Limited буде доступна як на ринку Японії, так і в інших країнах.

Як відомо, цьогоріч модель Land Cruiser святкує 70-річчя. Перший позашляховик компанії Toyota з’явився в далекому 1951-му. Модель під назвою Toyota BJ запустили у серійне виробництво у 1953 році, а ще через рік позашляховик перейменували на Land Cruiser.

У зв’язку з цим в Японії був представлений ​​спеціальний варіант моделі Toyota Land Cruiser Prado, який отримав назву 70th Anniversary Limited. Особлива версія отримала темні хромовані елементи. Корпуси дзеркал, рейлінги і 18-дюймові колісні диски теж «почорніли», а ще на кузові з’явився один єдиний логотип спеціального видання 70th Anniversary Limited.

У салоні встановили коричневі шкіряні сидіння та особливі килимки. На вибір покупцям запропонують 5 відтінків кузова.

Land Cruiser 70th Anniversary Limited матиме у своєму оснащенні один з двох двигунів: бензиновий мотор на 2,7 літра та 163 кінських сил, а також 2,8-літровий турбодизельний двигун віддачею у 204 «конячки». Обидва агрегати працюватимуть разом із 6-ступінчастим «автоматом».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...