Toyota планує відродити культовий спорткар Celica вже у 2025 році

Концерн Toyota може показати прототип відродженого спорткара Celica вже в січні 2025 року на виставці в Токіо. Про це пише видання BestCarWeb із посиланням на власні джерела. За їхньою версією, для нового покоління Celica готують традиційний дволітровий ДВЗ та систему повного приводу.

Toyota вже повідомляла про розробку нових ДВ? в рамках спільної програми з Subaru і Mazda – очікується, що об’єм нових “четвірок”, адаптованих для використання синтетичного палива, складе 1,5 і 2,0 літра.

Як стверджує ampercar.com, більший двигун із віддачею на рівні 400 к.с. готують до нового покоління Celica. Систему повного приводу для купе планується запозичити у нинішніх GR Yaris та GR Corolla.

Місце в лінійці Toyota, яке раніше належало Celica як відносно доступного спорткару, зараз займає його ідеологічний наступник GR86. Інсайдери припускають, що щоб виключити внутрішню конкуренцію та забезпечити новій моделі оригінальне позиціонування, її можуть зробити більш преміальною, ніж інші моделі Toyota з кузовом купе.

Раніше повідомлялося, що нинішній спортивний флагман Toyota Supra залишить конвеєр уже в 2026 році, хоча офіційного підтвердження ці відомості поки що не отримали. Крім того, за даними інсайдерів, Toyota разом із Suzuki та Daihatsu вже працює над компактним спорткаром, який може стати найбюджетнішою пропозицією в лінійці GR.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!