Toyota оновить кросовер на базі найпопулярнішого автомобіля у світі

У 2020 році японський автомобільний гігант Toyota представив прямого родича найпопулярнішого автомобіля у світі – Corolla. Машина отримала новий форм-фактор, вклинившись у популярний сегмент компактних кросоверів. Нині її продають як у країнах Південно-Східної Азії, так і у Південній Америці, Японії, США та Канаді.

Як пише тайська преса, варіант Corolla Cross для азійського ринку може дебютувати вже у першому кварталі 2024 року. Видання «Headlightmag» стверджує, що існує велика ймовірність того, що оновлений кросовер отримає такі самі зміни, що й у версіях для інших ринків.

Якщо це виявиться дійсно так, то новинку «Тойоти» з великою ймовірністю чекає поява в салоні нової цифрової комбінації приладів з дисплеєм більш високої роздільної здатності, ніж зараз, а також електронного гальма стоянки замість механічного. Лінійка двигунів швидше за все не зміниться. До неї увійдуть 1,8-літровий бензиновий агрегат та 1,8-літрова гібридна силова установка.

Не виключено, що Corolla Cross успадкує у версії для США і 2-літрову систему з кількома електромоторами. Якщо така версія дістанеться Південно-Східної Азії, то вона стане першим повнопривідним варіантом «Королли Крос» у регіоні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!