Toyota може відродити легендарний спорткар Celica

За інформацією японських ЗМІ, компанія Toyota знову запатентувала назву моделі Celica. Офіційних коментарів від автовиробника ще не надходило, але багато хто вважає, що це перший кров до відродження культового спорткара.

З іншого боку, найбільш очевидна причина патентування – компанія Toyota бажає зберегти за собою право на цю назву.

Нагадаємо, що з 1971 по 2006 роки Toyota Motors випустила сім генерацій спортивного автомобіля Celica. Перші три покоління були з заднім приводом, починаючи з четвертого – спорткара перевели на платформу з переднім приводом. Зазначається, що існували спеціальні модифікації моделі з повнопривідною системою.

Експерти говорять, що є також ймовірність того, що японська компанія розглядає можливість випуску нового покоління Toyota Celica. Але напрошується питання, що робити автовиробнику з моделями GR Supra та GR 86, які продовжили славетні традиції спортивного автомобілебудування.

Крім того, в наданій до патенту документації навіть не йдеться про назву GR Celica. Зараз всі моделі й версії з натяками на спортивний характер Toyota виділяє в лінійку GR (Gazoo Racing). Було б дивно, якщо нова генерація Celica вийшла без такої приписки.

Звідси випливає ще один можливий сценарій: модель Celica може кардинально змінити формат. Наприклад, саме так зробила Mitsubishi, випустивши Eclipse в формфакторі кросоверу.

Поки всі можливі варіанти використання знову зареєстрованої назви Celica є гіпотетичними сценаріями. Сама пресслужба Toyota поки що не робила жодних заяв.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops