Toyota Land Cruiser назавжди йде з американського ринку

Toyota Motor в 2021 році прибере з ринку США повнорозмірний рамний позашляховик Toyota Land Cruiser 200 – заміни моделі в цій країні не буде. Чутки про швидкий відхід «Крузака» з північноамериканського ринку ходили кілька років, нарешті їх підтвердили в Toyota Motor USA.

«Toyota Land Cruiser була легендарним ім’ям понад 60 років. Хоча продажі цього автомобіля в США будуть припинені після 2021 модельного року, ми як і раніше прихильні до сегменту великих позашляховиків і продовжимо вивчати майбутні продукти, що відображають багату історію Land Cruiser. Ми закликаємо відданих ентузіастів і відважних шукачів пригод стежити за майбутніми подіями», – йдеться в листі Toyota у відповідь на запит видання Road & Track.

Журналісти відзначили, що, попри всі достоїнства Land Cruiser 200, цей позашляховик вже не може конкурувати з іншими автомобілями в своєму сегменті через застарілий інтер’єр і відсутність сучасних технологій. Ще б пак – «двохсотка» випускається з 2007-го, хоча за цей час і провели два рестайлінги.

Іншою очевидною причиною відмови від TLC є слабкий попит: у минулому році в США продано тільки 3536 штук Land Cruiser 200. При цьому люксовий Lexus LX не покидатиме ринок США, його продовжать пропонувати тут і після 2021-го.

Нагадаємо, на наступний рік заплановано презентацію нового покоління Ленд Крузер, з невеликим інтервалом вийде і наступний Lexus LX.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело roadandtrack.com