Toyota і Honda зупинили виробництво автомобілів

Компанії Toyota і Honda призупинили виробництво автомобілів у Малайзії. Причиною зупинки конвеєрів став не звичний вже дефіцит мікрочіпів, а введені у країні заходи щодо стримування поширення коронавірусної інфекції.

Крім зупинки своїх заводів Toyota і Honda вирішили зупинити і продажі нових автомобілів у Малайзії. Як відомо, компанія Toyota має в цій країні два заводи, як і Honda, але остання тут виробляє як автомобілі, так і мотоцикли.

Наразі на підприємствах виробників на вимогу малайзійських влади, було залишено не більше 10 відсотків співробітників. Вони лише підтримують «працездатність» заводів.

Нагадаємо, останні кілька місяців усе більше виробників зупиняють свої підприємства, щоправда відбувається це все на тлі дефіциту напівпровідників, необхідних для складання нових автомобілів. Через це ряд компаній випускають моделі, які укомплектовані не всіма заявленими функціями.

Раніше повідомлялось, що дефіцит чіпів з Азії викликав кризу в світовому автопромі. Це сталось через те, що виробники чіпів зосередилися на обслуговуванні замовників, що випускають комп’ютери, смартфони, телевізори та інші гаджети.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!