Toyota GR Supra з’явилася в новому кузові

Поки вона існує у вигляді концепту для тюнінг-шоу SEMA.

Компанія Toyota показала новинку – GR Supra в кузові тарга. Концепт був розроблений для тюнінг-шоу SEMA, а за реалізацію проекту відповідав підрозділ Motorsports Garage, яка взяла за основу торішню Supra Heritage Edition з 500-сильним мотором.

Результатом роботи стала Toyota GR Supra Sport Top, яка отримала нестандартний дах, що зберегла при цьому колишню форму: вона складається з двох знімних композитних панелей, які встановлюються вручну і поміщаються в багажник. Серед інших особливостей Supra Sport Top – аеродинамічний обвіс, антикрило, патрубки випускної системи, розташовані по центру заднього бампера, і ліхтарі в стилі моделі кінця минулого століття. У рух автомобіль приводить форсований до 500 кінських сил двигун з турбонаддувом.

Перспективи появи серійної Toyota GR Supra Sport Top поки що туманні. Актуальна «Супра», побудована на базі BMW Z4, пропонується тільки в кузові купе, хоча у моделі попереднього покоління A80, яка випускалася в період з 1993 по 2002 рік, версія з таким типом кузова була.

Разом з Toyota GR Supra Sport Top для онлайн-виставки SEMA360 були заявлені ралійне купе Supra GR GReddy Performance і спорткар від Papadakis Racing, мотор якого форсували до 1047 кінських сил.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело pressroom.toyota.com