Toyota готує потужний спортивний кросовер, який буде дешевшим за всіх своїх конкурентів: з’явились перші зображення

Toyota готує недорогу альтернативу спортивним кросоверам BMW та Mercedes. На перших зображеннях у мережі показали, як може виглядати нова модель із потужною силовою установкою та яскравим дизайном.

Новий спортивний кросовер Toyota GR Crown Sport виконають на базі моделі 2024 року, яка нещодавно вийшла на ринок. Це досить велика модель із натяком на преміум. Цифровий художник Theottle показав свій варіант спортивної модифікації моделі.

Судячи з зображень, які підготував художник у спробі припустити дизайн, нова машина отримає бампери з великими повітрозабірниками, низькі накладки на пороги та нові колісні диски на низькопрофільних покришках.

Кросовер досягає 4,7 м у довжину при колісній базі близько 2,8 м. Дизайн моделі виконали в новому, складному корпоративному стилі з вигнутими фарами, насиченою пластикою лініями та поверхнями, та незвичайними задніми ліхтарями. Колеса – діаметром 21 дюйм.

Базовий кросовер Toyota Crown Sport 2024 оснащений гібридною силовою установкою на базі 2,5-літрового бензинового двигуна. Ціна Crown Sport – від 39 600 доларів.

Топовий варіант отримав такий самий ДВЗ, який доповнили двома електромоторами. Потужність складає 306 к.с. При цьому комбінована витрата палива – 4,9 л/100 км. І 90 км пробігу виключно на електротязі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело OBOZ.UA