Топ-15 найнадійніших автомобілів, які власники не продають навіть після 15 років експлуатації

Деякі автовласники, купуючи автомобіль, вважають за краще використовувати його протягом дуже довгого часу. Такий підхід не пов’язаний з тим, що їм не хочеться інвестувати в нову машину, а скоріше з тим, що їх повністю влаштовує старе авто, яке може похвалитися високою якістю та надійністю. Про це пише MMR.net.ua.

Фахівці порталу WhatCar дійшли висновку, що найчастіше автомобілі, які не завдають жодних проблем своїм власникам, випускаються японськими виробниками. За даними mmr.net.ua, найнадійніші авто, які залишаються в одних руках понад 15 років після покупки в автосалоні, у більшості випадків були випущені на заводах Toyota, Honda та Subaru.

Так, автомобілі від компанії Toyota зайняли перші чотири місця в рейтингу ТОП-15, складеному фахівцями на основі аналізу 300 тисяч угод з продажу автомобілів у США, випущених з 1998 по 2008 роки.

На вершині списку знаходиться флагманський кросовер Toyota Highlander першого покоління. 17,2% таких автомобілів зразка 2007 року і старших досі перебувають у своїх перших та єдиних власників.

На другому місці розташувався великий мінівен Toyota Sienna з результатом 16,1%, а третій рядок зайняв популярний у США пікап Toyota Tacoma – 14,9% власників таких автомобілів не хочуть з ними розлучатися.

У Топ-5 лідерів також включені найбільший пікап у лінійці Toyota Tundra та японський середньорозмірний кросовер Subaru Forester, з результатами 14,2% та 13% відповідно.

Наступні в рейтингу – це японські кросовери Honda CR-V – 12,8%, Toyota RAV4 – 12,7%, а також гібридний хетчбек Toyota Prius – 12,3%.

Далі йдуть: рамний позашляховик Toyota 4Runner – 11,9%, сімейний мінівен Honda Odyssey – 11,8%, найпопулярніший седан бренду Toyota – Corolla (11,6%), а також великий седан Toyota Camry – 11,3%.

Ще в ТОП-15 потрапили: седани та хетчбеки Honda Civic – 11,1%, сімейство позашляховиків Toyota Land Cruiser – 11% та флагманський кросовер Honda Pilot – 10,1%.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!