Сюрпризи від Kia: нові Optima (K5) та Carnival вийдуть до кінця року

У прес-релізі про результати світового продажу в серпні йдеться, що компанія Kia готується представити кілька новинок до кінця року.

Седан середнього розміру K5, раніше відомий як Optima, отримає оновлення у середині циклу пізніше у 2023 році, приблизно через чотири роки після презентації моделі п’ятого покоління. Ми також побачимо фейсліфтинг мінівену Carnival, хоча автомобіль четвертого покоління дебютував у червні 2020 року.

За чутками, оновлений K5 отримає вигнуту установку з двома екранами, аналогічну останній K8, тоді як Carnival, як кажуть, отримає гібридну трансмісію, але офіційної інформації поки що немає. Мінівен може отримати те ж компонування екрану, а також додаткове обладнання на додаток до і без того багатого оснащення.

До цих двох моделей приєднаються нещодавно представлений рестайлінговий Sorento та трирядний позашляховик EV9, а Rio та Stinger зникнуть із модельного ряду США після 2023 модельного року.

2023 для Kia складається чудово, оскільки поставки клієнтам за серпень збільшилися на 8,9%. За перші вісім місяців року азійський бренд продав 2092200 автомобілів по всьому світу, 354275 у себе в Південній Кореї і 1565838 на експортних ринках. Продажі зросли на 7,8% на внутрішньому ринку та на 9% за його межами.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com