Suzuki готує до дебюту свій перший електричний кросовер eVX: перші шпигунські фото

У січні цього року Suzuki представила концепт eVX на виставці Auto Expo 2023 у Делі, анонсувавши свій перший серійний електромобіль. Японський бренд тепер рухається до перетворення концепту на серійну машину, і в Мережі з’явилися перші шпигунські фотографії, що показують повністю замаскований прототип під час випробувань у спеку в Південній Європі.

Автомобіль був покритий досить дивним камуфляжем. Suzuki накладає товстий шар чорної стрічки, щоб покрити весь зовнішній вигляд кросовера. Однак, незважаючи на це видно, що загальна форма серійної моделі повторює концепцію, і між ними є інші подібності, в тому числі відсутність традиційних ручок задніх дверей і невеликий спойлер ззаду.

На даний момент ми мало що можемо сказати про фари. Елементи на прототипі, мабуть, мають традиційнішу форму в порівнянні з X-подібними вогнями концепту eVX. Проте камуфляж, здається, приховує елементи дизайну, які здаються схожими на облицювання концепту. Камуфляж також ховає задні ліхтарі.

При цьому про технічну частину eVX інформації майже немає. Концептуальний автомобіль мав батарею ємністю 60 кіловат-годин для розрахункового запасу ходу до 550 кілометрів на одній зарядці, але це число було засноване на індійському циклі MIDC, який, як правило, більш ощадний, ніж стандарти EPA та WLTP.

До речі, Suzuki уклала угоду з канадською компанією Inmotive та спільно розробляє двоступеневу коробку передач для електромобілів, яка може бути використана у виробництві eVX.

Ми не очікуємо побачити серійний електричний кросовер до 2025 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com