Suzuki анонсувала випуск повністю електричного мінівена

Suzuki підтвердила, що серійну версію електричного SUV EVX буде представлено в 2025 році, але нові звіти з Індії говорять про те, що компанія також працює над суміжною моделлю. За чутками, повністю електричний мінівен дебютує на індійському ринку до вересня 2026 року, розділяючи основу з майбутнім кросовером розміром з Vitara.

Модель отримала умовну назву YMC та стане першим електричним мінівеном під брендом Suzuki. Повідомляється, що він буде заснований на архітектурі “27PL skateboard”, що розробляється спільно Suzuki та Toyota і призначена для розміщення декількох типів кузова. Що стосується силової установки, очікується, що вона успадкує варіанти акумуляторів та електромотор від EVX.

Нагадаємо, що SUV буде доступний з акумуляторами на 40 кВт·год та 60 кВт·год, що забезпечують приблизний запас ходу до 500 км та можливістю повного приводу.

Maruti Suzuki планує розширити свій місцевий асортимент до восьми нових автомобілів, включаючи SUV, MPV, в найближчі роки. Три з них будуть оснащені повністю електричними силовими агрегатами, решта – двигунами внутрішнього згоряння або гібридними установками.

Перед дебютом серійної версії концепту Suzuki EVX та майбутнього мінівена Suzuki планує випустити гібридні версії Baleno, Fronx та Swift у рамках своєї стратегії електрифікації.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co