Суббренд Geely випустив перспективну електричну вантажівку (фото)

Автомобільний гігант Geely продовжує завойовувати автомобільний ринок. З метою захопити ще більшу частину авторинку КНР була випущена повністю електричний вантажівка F3E. Новинку розробив суббренд Geely – Farizon.

Невелика електровантажівка з бортовою платформою буде доступна відразу у чотирьох комплектаціях вартістю від 118 800, це трохи більше 18 тисяч доларів за актуальним курсом. При довжині 5 760 мм вантажний електромобіль має колісну базу величиною 3 600 мм і наступні габарити: 3700x1750x1700 мм. Максимальна вантажопідйомність становить 1 315 кг, а споряджена – 3 495 кг.

Рушійною силою F3E є 123-сильний електричний двигун, що видає 255 Нм крутного моменту. Батарея забезпечує запас ходу в 320 км за циклом NEDC без вантажу. Повністю завантажена машина здатна проїхати без підзарядки близько 200 кілометрів.

У список оснащення Farizon F3E увійшли електричні склопідйомники і навіть віртуальна приладова панель.

На думку експертів, завдяки дизайну від Volvo, електротязі, компактним розмірам і відносно невисокій вартості, у Farizon F3E є всі шанси стати однією з найпопулярніших комерційних моделей не лише в Китаї, а й на інших ринках.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!