Subaru тестує позашляховик Outback

Універсал Subaru Outback з великим дорожнім просвітом і іншою зовнішністю дебютує в другій половині нинішнього року.

Компанія Subaru приступила до дорожніх випробувань нової версії універсалу Outback. Шпигунські фотографії машини виклало видання Motor1. За їхніми даними, мова йде про особливу модифікацію автомобіля під назвою Wilderness Edition. Очікується, що прем’єра новинки відбудеться в другій половині нинішнього року. Старт продажів автомобіля в Європі має відбутися до кінця 2021 року.

На шпигунських знімках Outback Wilderness Edition представлений з мінімальним камуфляжем. Прототипи з випробувань відрізняються величезним дорожнім просвітом і масивними позашляховими шинами. Також машина отримає видозмінену решітку радіатора і інші протитуманні фари.

Всі технічні характеристики моделі поки тримаються в секреті. Швидше за все, універсал отримає перенастроювану підвіску, а моторна гамма машини залишиться без змін. Нове покоління Subaru Outback комплектується 2,4-літровою “турбочетвіркою”, яка видає 264 к. с. і 375 Н·м крутного моменту. Крім того, в моторну гамму увійшов 2,5-літровий атмосферний чотирициліндровий двигун, який видає 185 сил і 240 ньютон-метрів. Обидва мотори працюють в парі з варіатором з вісьмома віртуальними ступенями і системою повного приводу.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com