Subaru почне випускати електромобілі у 2027 році

Японська компанія Subaru оголосила у четвер про плани інвестувати протягом наступних п’яти років близько 250 млрд ієн ($1,9 млрд) у виробництво акумуляторів для електромобілів, а також встановити на своєму основному заводі у префектурі Гумма (Японія) лінію з виробництва електромобілів, щоб розпочати їх випуск із 2027 року.

Японські автовиробники помітно відстають від своїх конкурентів у випуску електромобілів, і рівень проникнення автотранспорту з електричним ходом країни становить лише 1 %. Тепер японські компанії, прагнучи надолужити втрачене, починають вкладати значні кошти у цей напрямок. Зокрема, Honda Motor планує витратити 5 трлн ієн ($40 млрд) протягом десятиліття на розробку та випуск електромобілів, щоб до 2030 мати у своєму портфоліо до 30 моделей на електричному приводі. А Toyota Motor інвестує $624 млн. доларів у виробництво компонентів для електромобілів в Індії.

До 2030 року Subaru планує довести рівень продажів електромобілів у загальному обсязі реалізації до 40%. В даний час близько 70% глобальних продажів японської компанії припадає на ринок США. У поточному фінансовому році, який закінчиться в березні 2023 року, японська компанія планує отримати операційний прибуток у розмірі 200 млрд ієн, що трохи більше за прогноз аналітиків, що дорівнює 196 млрд ієн.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело bloomberg.com