Stellantis анонсував появу електрифікованих Dodge і Jeep

Гібридна модель Dodge з’явиться в 2022 році, а повністю електричний Jeep не варто чекати раніше 2023-го.

Інтернаціональний концерн Stellantis розповів про деякі електрифіковані новинки підконтрольних брендів. Особливо варто підкреслити перспективні машини американських виробників.

В першу чергу варто розповісти про батарейний Dodge. У 2022 році на нас чекатиме гібрид, що підключається, від цієї марки, проте в компанії не розкривають, що це буде за модель. Не виключено, що нею виявиться маслкар Challenger або позашляховик Durango.

А в першій половині 2023 року на нас очікує електромобіль від Jeep. У ЗМІ досить розтиражовано думку, що ним може стати невеликий кросовер, який буде уніфікований з перспективним маленьким Alfa Romeo, відомим в мережі як Brennero і наступником Fiat 500X. Відповідно до неофіційної інформації, його виробництво можуть налагодити на потужностях концерну в Польщі.

Крім того, глава Stellantis Карлос Таварес анонсував появу 11 нових чистих електромобілів, які з’являться протягом наступних 24 місяців. Таким чином, серед всіх підконтрольних концерну брендів число електричних моделей досягне 22 одиниць.

У найближчі роки Stellantis розраховує максимально швидко електрифікувати свої підконтрольні бренди. Серед перших називаються люксові Lancia, Alfa Romeo і DS Automobiles, модельний ряд яких повинен складатися з батарейних машин вже до 2027 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело insideevs.com

Коментарі
Завантаження...