Стартувало виробництво нового Nissan Qashqai

В англійському Сандерленді розпочалося виробництво нового Nissan Qashqai. Це вже третя генерація популярного кросовера.

Від початку випуску першого Nissan Qashqai в 2007 році кросовер користується надзвичайним успіхом на європейському ринку. Щоб оновити модель і випустити нове покоління «паркетника» виробник витратив 400 млн фунтів стерлінгів, тобто понад півмільярда доларів.

Серед нових потужностей та обладнання – прес для панелей кузова нового автомобіля, а також 117 нових роботів. Причиною такої модернізації став переїзд кросовера на нову платформу.

«Ми знаємо, що це був важкий рік для молодих людей, тому ми використовуємо запуск цього автомобіля наступного покоління, щоб активізувати наші зусилля, щоб надихнути нове покоління талановитих виробників», – сказав Алан Джонсон, віце-президент Nissan по виробництву у Великобританії.

Новий Qashqai отримає напівавтономну систему водіння Nissan ProPilot, 12,3-дюймову цифрову приладову панель і гібридну силову установку. Ціни на модель стартують від 23 535 фунтів стерлінгів, це трохи більше 27 тисяч доларів за актуальним курсом. Перші автомобілі будуть доставлені клієнтам вже цього літа.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...