Стало відомо, коли надійде в продаж електричний позашляховик Hummer

На жаль, виробник вирішив спочатку продавати топові комплектації позашляховика, а потім вже базові моделі.

У жовтні 2020 року підрозділ GMC, що входить до складу концерну General Motors, представило електричний пікап Hummer EV, який дуже сподобався аудиторії – перший серійний автомобіль навіть вдалося продати в ході аукціону за 2,5 мільйона доларів. А вчора, 4 квітня, представники GMC представили оновлену версію класичного позашляхового Hummer – на електричних силових установках, природно, з великим кліренсом і двооб’ємним кузовом. Втім, відмінностей від пікапа не так вже й багато – виробник явно вирішив уніфікувати виробництво, щоб знизити вартість серійних моделей.

Явну відмінність між моделями можна помітити лише ззаду, де у пікапа, що не дивно, розташований відкритий борт, тоді як у позашляховика там розташовані п’яті двері з запасним колесом. При цьому, що цікаво, незалежно від вибору моделі користувач отримує бонусом знімний дах – панелі можна легко зняти, помістивши їх в передній багажник (там, де у ДВЗ-автомобіля мотор, в електрокара маса вільного простору). А ось «під капотом» у моделей відмінностей куди більше, і деякі з них виглядають досить дивними. Наприклад, позашляховик обладнаний менш ємною батареєю, яка може похвалитися меншим запасом ходу – всього 480 кілометрів, тоді як пікап здатний на одному заряді проїхати близько 560 кілометрів.

Крім того, в топовій комплектації власники Hummer EV отримують 1014-сильну електричну силову установку, тоді як у позашляховика даної опції немає – він отримує в «топі» лише 842 кінські сили. З іншого боку, відбивати свою вартість нова модель буде можливістю їздити по бездоріжжю – з опцією Extract Mode кліренс досягає 404 міліметрів, чого вистачить, щоб їздити по найважчих локаціях, де пікап не зміг би проїхати при всьому бажанні. І за топову комплектацію без додаткових опцій на зразок грязьових покришок і додаткових камер огляду користувачеві потрібно буде віддати всього 105 тисяч доларів – це відносно доступно за мірками ринку електрокарів.

І саме топову комплектацію виробник планує продавати вже в 2023 році, тоді як проміжний варіант з вартістю 90 тисяч доларів буде представлений в кінці 2023-го (простіші електродвигуни на 634 кінські сили). Ще у компанії є плани представити саму доступну версію позашляховика з вартістю в 80 тисяч доларів, але це трапиться лише у 2024 році. У базі користувач отримає пружинну підвіску, простішу силову установку і 400 кілометрів пробігу на одному заряді.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...