Skoda випустить свій найдешевший кросовер у наступному році

Компанія Skoda завершила проєктування свого нового кросовера, який надійде у продаж наступного року, про що пише Autocar.

Ця модель буде найдоступнішим кросовером у лінійці бренду, а низьку ціну планують досягти за допомогою високого відсотка локалізації та податкових пільг. Основним ринком для нового кросовера стане Індія, при цьому Skoda планує досягти рівня локалізації до 90%, що сприяє зниженню вартості виробництва.

Націленість на індійський ринок також видно в обліку податкових послаблень, пов’язаних із розмірами автомобіля. Довжина нового кросовера не повинна перевищувати чотирьох метрів, що відповідає вимогам для отримання податкових пільг. Виходить, що Skoda створює модель, яку можна порівняти з автомобілями, такими як Kia Sonet і Hyundai Venue.

Крім того, надалі планується експорт модулів до Мексики, Африки та деяких ринків Південно-Східної Азії, включаючи В’єтнам.

Новинка буде оснащена турбованими двигунами об’ємом 1,0 і 1,5 літра, при цьому 150-сильної версії чекати не варто, оскільки на неї не зможуть отримати податкові пільги.

Старт виробництва очікується у січні 2025 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autocarindia.com