Skoda тестує спортивну версію електрокросса Enyaq GT: у неї купеобразного дах

Skoda Auto поповнить гамму свого першого серійного електричного кросовера Enyaq iV спортивною модифікацією, яку позначать приставкою GT. Фотографії її предсерийного прототипу опублікувало видання Motor1 .

У спортваріанта – оригінальний кузов в стилі «купе-кросовер»: до середньої стійки він повторить звичайний Enyaq, задня ж частина повністю нова, з похилим дахом. Зовнішньою відмінністю від стандартного електрокроссовера також стане розвинений аеродинамічний обвіс – в передньому буде розширений виріз в нижній частині. Крім того, автомобіль отримає низькопрофільні колеса збільшеного діаметру. Прототип на фото частково затягнуть маскувальною плівкою – Skoda приховує від нас ліхтарі, задні двері і бампер Еніак GT. В цілому стилістика машини нагадує представлений в березні 2019 року на концепті-передвісника Vision iV .

За даними видання Autocar , в рух передбачуваний Enyaq GT стане приводити 179-сильний електромотор, встановлений на задній осі. Таким же двигуном оснащений і стандартний Enyaq у виконанні 60 iV, енергію він черпає у високовольтної батареї ємністю 62 кВт * год. На одному заряді крос здатний проїжджати 390 км, розгін до 100 км / год займає у нього 8,7 секунди. Нагадаємо, що в базовій комплектації 55 iV Enyaq оснащений 148-сильним електромотором і батареєю ємністю 55 кВт * год (запас ходу складе 340 км по циклу WLTP).

Якщо ж Enyaq GT успадкує силову установку у спортивній версії Volkswagen ID.4 GTX , то чеський крос може обзавестися двома електромоторами загальною потужністю 302 к.с. Розгін до 100 км / год, як стверджує портал Motor1, буде в такому випадку займати у нього близько 6,2 секунди, а максимальна швидкість складе 180 км / ч.

Enyaq (назва походить від ірландського жіночого імені Enya, яке означає «джерело життя») побудований на модульній платформі MEB, що лежить в основі всіх нових електромобілів концерну Volkswagen.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!