Skoda показала зовсім новий Superb

Сегмент седанів середнього розміру у Європі скоротився. Нещодавно представлений Volkswagen Passat продаватиметься виключно як універсал. Але Skoda готується випустити Superb наступного покоління, яке буде доступне в кузовах універсал і ліфтбек.

Ліфтбек за рахунок величезної кришки багажник є практичнішим, ніж традиційний седан. Шанувальники марки пам’ятають, що друге покоління сучасного Superb отримало незвичайну систему Twindoor, яка дозволяла відкривати окремо багажник або всю задню панель зі склом. Така сама система має бути і в новій моделі четвертого покоління, яка буде більшою, ніж її попередниця, оскільки її довжина збільшилася на 43 мм, до 4912 мм. Висота збільшилася на 12 мм, до 1481 мм, а ширина та колісна база залишилися колишніми: 1834 мм та 2841 мм відповідно.

Завдяки цьому Superb 2024 пропонує збільшену на 11 мм висоту стелі спереду і на 6 мм ззаду. Об’єм багажника збільшується на 20 л до 645 л при встановлених задніх сидіннях. Маючи еволюційний дизайн, автомобіль D-сегменту може похвалитися різними аеродинамічними поліпшеннями, які знизили коефіцієнт лобового опору до 0,24.

Skoda поки не демонструє інтер’єр, але він повинен бути майже ідентичний інтер’єру універсалу Superb з 13-дюймовим сенсорним екраном, що окремо стоїть, 10-дюймовою цифровою приладовою панеллю і трьома поворотними циферблатами з вбудованими 1,25-дюймовими дисплеями. Останні екрани назвали Smart Dials, вони використовуються для доступу до різних функцій без необхідності використання великого екрана. Вперше Superb з’явиться додатковий проєкційний дисплей.

Крім звичайних комплектацій Sportline та Laurin & Klement, оновлена ​​модель буде продаватися у версіях Essence та Selection, тоді як старі комплектації Active, Ambition та Style зникнуть.

Офіційна презентація запланована на листопад, Skoda представить ліфтбек та універсал одночасно.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com