Skoda показала, як буде виглядати новий компактний кросовер Kushaq

Компанія Skoda представить в березні свій новий компактний кросовер Kushaq, який складе конкуренцію Hyundai Creta.

Компанія Skoda випустила ескізи нового компактного кросовера під назвою Kushaq. Офіційна прем’єра автомобіля відбудеться 18 березня в Індії. Збірку моделі також налагодять на заводі в цій країні.

Чи буде машина продаватися на інших світових ринках поки невідомо. Основним конкурентом новинки називається Hyundai Creta. Ціни на машину будуть оголошені пізніше.

Судячи з ескізів, машина отримала двосекційні фари головного світла, широку решітку радітора, а також рейлінги і додаткові покажчики повороту в бічних дзеркалах. На картинках можна роздивитися подовжений спойлер, дифузор і напис Skoda на задніх дверях. В цілому дизайн серійного автомобіля сильно нагадує концепт-кар Vision In, який був представлений на початку 2020 року.

В основу автомобіля лягла масштабована архітектура MQB-A0-IN – модернізована версія модульної платформи MQB-A0 для компактних моделей концерну Volkswagen AG. Решта всіх технічних характеристик машини поки тримаються в секреті.

За неофіційними даними, в гамму моторів Kushaq увійде 1,0-літровий трициліндровий двигун потужністю 110 кінських сил Також кросовер буде оснащуватися 1,5-літровою “турбочетвіркою”, яка видає 150 кінських сил.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Джерело motor1.com


Коментарі
Завантаження...