Сімейство Audi Q4 e-tron поповнилося двома новинками

Виробник додав в товарну лінійку ще один повнопривідний позашляховик і найдалекобійніше крос-купе.

Електрокросовери Audi Q4 e-tron і Q4 Sportback e-tron, що були представлені нинішньої весни і вийшли на європейський ринок влітку, обзавелися новими модифікаціями. Їх ціни вже оголошені, замовлення вже приймаються.

По-перше, середня версія Q4 40 e-tron з єдиним 204-сильним електромотором на задній осі і батареєю ємністю в 77 кіловат-годин, спочатку пропонувалася тільки в традиційному кузові, тепер доступна і в купевидному. Оскільки Sportback ефективніший з точки зору аеродинаміки, на одному заряді він проїжджає 534 кілометри по циклу WLTP – на 14 кілометрів більше, ніж звичайний Q4 з тієї ж силовою установкою. Для сімейства це рекордна дальність пробігу. Ціна питання – від 49500 євро.

По-друге, 299-сильні Audi Q4 / Q4 Sportback 50 e-tron quattro перестали бути єдиними повнопривідними варіантами. До них приєднався 265-сильний Q4 45 e-tron quattro (тільки в одному кузові). У порівнянні з «п’ятдесяткою» час розгону до 100 км/год зріс з 6,2 до 6,9 секунди, а запас ходу символічно збільшився з 488 до 490 кілометрів. Вартує подібний двомоторний позашляховик від 50900 євро. До слова, у чеського аналога така модифікація була з самого початку – вона називається Skoda Enyaq 80x iV і розташовується на сходинку нижче 306-сильної RS-версії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...