Шотландці випустять електричний позашляховик в стилі Хаммера

Компанія All Terrain All Electric (ATAE) з Шотландії планує налагодити виробництво компактного утилітарного позашляховика з повністю електричною силовою установкою.

За основу буде взято кузов і шасі сільськогосподарського позашляховика Ibex F8, що випускається дрібними серіями компанією Foers з Йоркшира. Електричний позашляховик від ATAE отримав назву Munro EV.

Зовні Munro EV не відрізнятиметься від Foers Ibex F8. Це буде безрамна модель з несучим кузовом. Каркас зварений із сталевих труб та профілів.

Технічних характеристик електричного автомобіля розробники поки не озвучують. Подейкують, що машина може отримати 210-сильний двигун, а запас ходу без підзарядки перевищить 200 кілометрів.

ATAE Munro буде орієнтований не лише на приватних покупців, але й на фермерські господарства, національні парки і компанії, що займаються туризмом.

Протягом найближчих тижнів будуть зібрані перші прототипи Munro, які потім планується випробовувати на дорогах та бездоріжжі. Початок поставок клієнтам запланований на 2022 рік.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!