Шмигаль повідомив, коли запрацює розмитнення в “Дії”

В Україні вже не вперше говорять про можливість розмитнення через програму “Дія”.

Так, в уряді анонсували, що розмитнення в електронному варіанті полегшить процедуру розмитнення, а також прибере низку бюрократичних процедур та прискорить процес оформлення документів та перереєстрацію авто.

Донедавна всі розмови про електронне розмитнення зводилися до обіцянки “в найближчому майбутньому”, але тепер прем’єр-міністр України Денис Шмигаль озвучив більш-менш приблизні терміни можливої появи цієї функції.

“Щодо податків на автомобільний транспорт, то ця норма у проекті закону відстрочена до 1.07, але до цього часу буде впроваджено полегшену процедуру швидкого розмитнення автомобілів через “Дію”, – сказав Шмигаль на спільному брифінгу з прем’єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким.

Так кожен охочий зможе розмитнити автомобіль ще на під’їзді до пункту пропуску. Всі документи та номери на автомобіль будуть надсилати за вказаною адресою або водій зможе їх забрати в конкретному сервісному центрі або Центрі надання адмінпослуг.

Також в уряді зазначили, що зараз на черзі підписання Україною конвенції про входження до загального митно-транзитного простору, а це значно полегшить контроль, а також митне та прикордонне оформлення, що дозволить зробити перетин кордону швидшим та ефективнішим.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело auto.bigmir.net