Що буде, якщо схрестити старий фургон VW та Tesla Model S?

Компанія Zelectric з Каліфорнії продемонструвала 55-річний VW Microbus, який виготовлено на агрегатах електрокара Tesla Model S. Про це йдеться в офіційному пресрелізі компанії, яка майже 10 років займається створенням електричних фургонів на базі раритетних моделей VW та Porsche.

Основою для цього проєкту послужив Volkswagen T1 Samba Bus 1966 року. 7-місцевий мікроавтобус VW переробили в екологічно чистий автомобіль для повсякденного використання. Машина пройшла повний курс реставрації та виглядає так, немов тільки що зійшла з конвеєра автозаводу. Її головна фішка полягає в тому, що бензинового двигуна в задній частині кузова встановили електричні компоненти від електрокара Tesla.

Від електроседана Model S фургон успадкував батарею з водяним охолодженням місткістю 32 кВт-год та 156-сильний електромотор. Механічна 4-діапазонна коробка передач збереглася від оригінальної моделі. Без підзарядки фургон здатен проїхати приблизно 145 кілометрів з максимальною швидкістю 160 км/год.

В процесі роботи автівка отримала більш сучасну підвіску та гальмівну систему. Підзарядити фургон можна від звичайної побутової мережі з напругою 110 та 220 В. В русі акумулятор підживлює система рекуперації енергії гальмування. Цікаве рішення для багажу – на даху передбачено багажник.

Салон оформлений у двокольоровій гамі й прикрашений декоративними панелями з полірованого алюмінію. Розважати водія і пасажирів буде аудіосистема з головним пристроєм Alpine та акустикою Focal. Контролювати заряд батареї можна за допомогою спеціального датчика на приладовій панелі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co