Ще один брат-близнюк Volkswagen ID.7: в Китаї представлений електричний седан Volkswagen ID..7 S

Любителі автомобільних дивовиж, безперечно, отримають нескінченне задоволення на китайському авторинку. Звичайно, там продаються десятки, якщо не сотні моделей, які не можна купити в Європі. Бренди, які протягом десятиліть мають бізнес у ЄС, часто дотримуються стратегії, яку важко зрозуміти в Китаї, іноді створюючи кілька спільних підприємств, які реалізують по суті ті самі моделі, але окремо. Знайомий європейцям Volkswagen ID.7 у КНР продається партнерством FAW-Volkswagen. Інше китайське спільне підприємство, SAIC-Volkswagen також не обійшлося без ID.7, але випускає свою власну версію: Volkswagen ID.7 S.

У квітні минулого року SAIC-Volkswagen вже планував випустити свій варіант Volkswagen ID.7. Тоді машина була представлена в камуфляжному забарвленні і мала назву ID.Next. Перші фотографії та першу інформацію про остаточну версію виявлено у базі даних Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю. Седан називається ID.7 S і відрізняється від нашого ID.7 як спереду, так і ззаду.

У Volkswagen ID.7 S свої фари та передній бампер. Як і у відомого нам Volkswagen ID.7, фари з’єднані світлодіодною стрічкою, щоправда, вона проходить під блоками, а не над ними. ID.7 S також відрізняється від свого вже представленого брата-близнюка задньою частиною. Тут встановлена унікальна секція ліхтарів та бампер іншої конструкції. Колісна база ID.7 S така сама, як у ID.7 без S, і дорівнює 2,97 метра. Однак при довжині 5,03 метра Volkswagen ID.7 S приблизно на 7 см довший за європейського родича.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com