Серійний ID Volkswagen. 2all за 25 000 євро покажуть раніше обіцяного

Роботи із проєктування електромобіля початкового рівня Volkswagen ID. 2all вартістю 25 000 євро завершено, і Volkswagen планує представити цей автомобіль до кінця року.

У березні цього року Volkswagen представила концепт-кар ID. 2all на покращеній версії платформи Volkswagen MEB із запасом ходу до 450 кілометрів. Генеральний директор Volkswagen Томас Шефер заявив, що новий електромобіль демонструє, в якому напрямку ми хочемо розвивати бренд.

На момент анонсу йшлося про те, що Volkswagen представить серійну версію ID. 2all для європейського ринку у 2025 році, але тепер стало відомо, що анонс відбудеться навіть раніше.

Торік Volkswagen найняв колишнього дизайнера Bentley та Audi Андреаса Мюнтера. Після завершення проєктних робіт над новою моделлю Мюнтер заявив, що серійна версія буде «кращою за концепт-кар»: «Мені він дуже подобається, і це одна з причин, чому я так оптимістично дивлюся на наше майбутнє», — сказав Мюнтер. Отримавши позитивні відгуки про концепт-кар, команда була сповнена рішучості перетворити концепт-кар на реальність.

Головний дизайнер додав, що Volkswagen ID. 2all буде хетчбеком зі своїм характером: «Він на 100% відповідає цінностям нашого бренду: стабільний і приємний, що водночас втілює нашу унікальну концепцію дизайну».

До 2027 Volkswagen планує випустити 10 нових електромобілів, включаючи ID.2 all, ID. 3, ID. 4, ID. 5, ID. 6, ID. 7. Крім того, Volkswagen також випустить доступнішу модель серії ID. 1, стартова ціна якої, як очікується, становитиме близько 20 000 євро.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ithome.com