Саудівська Аравія побудує місто майбутнього для електрокарів

Принц Саудівської Аравії готовий інвестувати 500 мільярдів доларів на створення міста майбутнього, де буде дозволено тільки електричний транспорт без двигунів внутрішнього згоряння.

Зараз у світі намітився цікавий тренд – багато нафтових компаній починають інвестувати великі гроші в екологічно чистий транспорт. Саудівська Аравія тому не виключення. Тут планують побудувати ціле місто майбутнього з нульовим викидом шкідливих речовин в атмосферу.

Принц Мохаммед Ібн Салман на презентації проєкту назвав це місто «The Line». Уже відомо, що в нього вкладуть гігантську суму грошей. Фінансування досягне підлогу трильйона доларів США.

Назва міста говорить сама за себе – населений пункт майбутнього розтягнеться більш ніж на 170 км. У самому місті проживатиме близько мільйона жителів, більшість з яких будуть залучені в безлічі інноваційних галузях, включаючи різне високотехнологічне виробництво.

Можливо зараз це виглядає як утопічна ідея, але при належному фінансуванні місто цілком може стати реальністю. Очікується, що вже до 2025 року завершиться перший етап будівництва міста.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело arabnews.com