Розкриті характеристики нового китайського люксового електроседана Exeed Sterra ES

Стали відомі характеристики преміального електроседану Exeed Sterra ES. Джерело у мінпромторгу Китаю поділилося інформацією, що у топовому виконанні автомобіль буде оснащений двома електродвигунами, загальною потужністю 480 к.с., та повним приводом. Такі дані наводить портал AutoHome.

Габарити седана складають 4945×1978×1480 мм, а колісна база дорівнює 3000 мм. Таким чином, Exeed Sterra ES за розмірами можна порівняти з попереднім поколінням BMW 5 серії (G30).

У модельному ряду Sterra ES буде доступно три варіанти силової установки: базова версія з електродвигуном потужністю 252 к.с., розміщеним на задній осі; версія з аналогічним двигуном, але зі збільшеною потужністю до 313 к.с. а також повнопривідна двомоторна конфігурація із загальною потужністю 480 к.с.

Електромобіль має батареї місцевого виробника CATL. У стандартній комплектації Exeed Sterra ES матиме літій-залізо-фосфатну батарею, проте покупець зможе обрати опціональний гібридний акумулятор із вічками з нікелю, кобальту та марганцю.

Презентація автомобіля очікується на китайському ринку найближчим часом. Орієнтовна стартова ціна в Китаї розпочнеться від 200 тис. юанів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co