Rolls-Royce в 2023 році випустить своє перше електричне купе

Rolls-Royce вирішив подражнити свою аудиторію фотографіями частково замаскованого ходового прототипу абсолютно нового електричного купе. Раніше в мережі спливала інформація, що машина отримає ім’я Silent Shadow, проте ця інформація не підтвердилася, перспективна новинка буде називатися Spectre.

Для компанії електромобілізація безумовно є новою главою в історії бренду. Раніше в керівництві вже говорилося, що легендарна марка не збирається використовувати гібридні технології, і тримає курс тільки на повну електрифікацію.

Особливо в цьому ключі пророчо звучать слова генерального директора Торстена Мюллер-Отвоса в 1900 році, коли він заявив, що електромобілі зручніші від бензинового транспорту і в майбутньому можуть активно експлуатуватися. Проте, треба було ще сто з гаком років, щоб зробити такі машини зручними в цьому ключі.

Але повернемося до моделі. Spectre своїми обрисами дуже сильно нагадує існуюче купе Wraith. В основі електрокара та ж платформа, що встановлюється на актуальних бензинових Phantom, Cullinan і Ghost. Відзначається, що архітектура з самого початку була розрахована під різні силові установки.

На жаль, але більш докладних технічних характеристик повідомлено не було. Поки що прототипи будуть активно тестуватися і намотають 2,5 млн кілометрів в самих різних точках планети. Перші постачання клієнтам заплановані на кінець 2023 року. Крім того, в компанії повідомили, що збираються до 2030 року повністю перейти на виробництво електромобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...