Rolls-Royce Phantom отримав “дизайнерську” версію Iridescent

Дивовижний Rolls-Royce Phantom у виконанні Iridescent Opulence отримав унікальний дизайн з 3000 пір’їв. Новинка в Абу-Дабі відбулася прем’єра спеціальної версії Rolls-Royce Phantom, прикрашеного пір’ям птахів. Виконання отримало назву Iridescent Opulence, що в перекладі з англійської означає “Райдужний достаток”. Зазначається, що модель побудована в єдиному екземплярі, та її особливістю є передня панель інкрустована трьома тисячами хвостового пір’я.

Створенням оперення на панелі Phantom Iridescent Opulence займалася шведська компанія Nature Squared. Зазначимо, що шведи використовували пір’я від неназваних птахів. Майстри особливим чином наносили пір’я на тканину, щоб вийшов малюнок, який “імітує мускулатуру крила”.

Тюнери спромоглися зберегти навіть аналоговий годинник на центрі передньої панелі, але основу для нього зробили перламутровою через яку краще проглядалася райдужна текстура. Кузов Rolls-Royce Phantom оформлений в стилі інтер’єру. Автівка має двобарвне забарвлення та нанесену вручну уздовж корпусу бузкову смугу з трьома пір’ями.

В технічному плані Phantom Iridescent Opulence не відрізняється від інших версій Phantom восьмої генерації. Під капотом розташований 571-сильний двигун V12 місткістю 6,75 літра (900 Нм). Тяга передається на задню вісь за допомогою 8-діапазонного “автомата”.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело slashgear.com