Rivian може побудувати завод в Великобританії

На цей час ведуться переговори про місце будівництва, при цьому іншими можливими претендентами можуть стати Німеччина і Нідерланди.

Один з найбільш амбітних електромобільних стартапів веде переговори про будівництво нового заводу в Великобританії, запевняє news.sky.com.

На цей час Туманний Альбіон намагається привернути до себе якомога більше інвестицій з боку автовиробників. Поки що основними локомотивами служать Nissan і концерн Stellantis, які планують нові електромобільні проєкти на території цієї держави.

Повідомляється, що з боку Rivian інвестиції в будівництво нового заводу можуть скласти близько 1,4 млрд доларів. Однак поки що питання до кінця не вирішене, бо за місце розташування нового складального майданчика з Великобританією конкурує Німеччина і Нідерланди.

Вихід марки за межі США є вельми знаковою подією, оскільки бренд досі не почав виробництво навіть у себе на батьківщині, що є досить незвичайною ситуацією. Таке розширення стало можливим тільки завдяки неймовірним інвестиціям з боку основних акціонерів в особі Ford і Amazon. Всього Rivian вдалося залучити близько 10,5 млрд доларів за три роки, чого цілком достатньо для початку експансії на інші ринки.

Нагадаємо, що раніше в мережі з’являлася інформація про те, що стартап готує другий завод в США. Тоді повідомлялося, що новий автоскладальний завод матиме окреме провадження акумуляторних батарей. Поки що батареї компанії поставляє Samsung. На цю мить бренд має площадку в місті Нормі, штат Іллінойс, яка раніше належала Mitsubishi Motors.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело news.sky.com

Коментарі
Завантаження...