Renault запустила новий бренд електрокарів Mobilize

Французький автовиробник представив свій новий бренд Mobilize під яким будуть випускатися виключно електрокари. Першою моделлю став крихітний міський електромобіль Mobilize EZ-1 для двох осіб.

Зазначається, що Mobilize буде також пропонувати спеціально розроблені пристрої для мобільних сервісів, такі як зарядка електрокарів, а також програмне забезпечення для обробки даних.

Новий мобільний підрозділ Renault зараз розробляє чотири автомобілі для спільного використання й доставлення “останньої милі”. Усі вони будуть повністю електричними. Першою представленою моделлю є Mobilize EZ-1. Крихітна двомісна автівка має усього 2,3 метра в довжину та повністю скляні двері для гарного огляду.

Новинка має інноваційну систему заміни акумуляторів, що гарантує його безперервне використання. Як запевняють в компанії Renault, електрокар на 50% виготовлений з перероблених матеріалів й на 95% буде придатний для вторинного перероблення.

“Mobilize EZ-1 Prototype – це мобільний електрокар, який органічно впишеться в міський пейзаж. Гнучкий, динамічний і інклюзивний – це символ нового бренду Mobilize”, – заявив Патрік Лечарпі, голова Mobilize Design.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autocar.co.uk