Renault запатентував зовнішність та ім’я електрокара 4Ever

Машина зроблена в стилістиці найпопулярнішого французького автомобіля.

Голландське видання Autovisie опублікувало патентні зображення нового електромобіля Renault, натхненного моделлю 4, яка також відома як 4L. Для цього автомобіля також зареєстровано нове ім’я: 4Ever, що читається як «forever», тобто «Рено назавжди» в перекладі з англійської.

Про те, що така машина буде створена компанія оголосила на початку цього року. Також марка має намір відродити хетчбек Renault 5, електричний прототип якого вже показали.

Історичний Renault 4 був запущений у виробництво в 1961 році і протримався на конвеєрі до середини 90-х. Це найпопулярніша машина, коли-небудь зроблена у Франції: за більш ніж 30 років було продано понад вісім мільйонів примірників.

На фотографіях електромобіль, звичайно, відрізняється від старої бензинової машини. Зокрема, у нього очевидно краще опрацьована аеродинаміка. І все ж дизайнери зберегли сімейні риси, розташування світлотехніки, форму задніх вікон і так далі.

Передбачається, що Renault 4Ever успадкує від попередника демократичну ціну і позашляховий потенціал: оригінальна машина славилася високим дорожнім просвітом і іншою підвіскою, те ж помітно і в електрокара на патентних зображеннях. Можливо, електромобіль навіть стануть позиціювати як компактний кросовер.

Передбачається, що новинка розділить платформу CMF-EV з новим Renault Megane E-Tech і кросовером Nissan Ariya, але не виключено, що це буде більш компактна і проста машина, споріднена Dacia Spring.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autovisie.nl