Renault “воскресить” модель, від якої відмовилася рік тому

Вже рік Renault Megane був знятий з продажу майже по всій Європі. Ця модель зберігала актуальність протягом багатьох років з моменту свого запуску у середині 90-х. Чотири покоління автомобіля проіснували майже три десятиліття, але лише у перших двох поколіннях випускалася тридверна версія – Megane Sedan.

Renault, який раніше випускав тридверні версії з додаванням до назви слова «купе», а також універсал та кабріолет, вирішив використати цю комерційну назву для одного зі своїх електричних кросоверів, причому без наголосу на першій голосній, а також вирішив замінити його на новий кросовер – Renault Symbioz.

Однак, у Чеській Республіці Symbioz не буде самотнім. Клієнти в цій країні неодноразово просили Renault повернути на ринок класичний седан із бензиновим двигуном, і він з’явився під старою назвою Renault Megane GrandCoupe.

Для більшості покупців це велике відкриття, але автомобіль пропонує елегантний та спокусливий вигляд з більш спортивною лінією даху, оснащений LED фарами Pure Vision та характерними світловими «клаптиками» ДХВ у формі літери «C».

GrandCoupe оснащений колесами з легкого сплаву діагоналлю від 16 до 18 дюймів та технологічним інтер’єром із двома цифровими екранами: панеллю приладів на 10 дюймів та мультимедійною системою на 9,3 дюйма.

GrandCoupe – компактний автомобіль, але з одним з найбільш містких багажників у своєму класі, об’ємом 550 літрів при звичайному положенні сидінь і до 1783 літрів при складених задніх спинках.

Renault Megane GrandCoupe виробляється в Туреччині, Бурсі, і доступний тільки з одним бензиновим двигуном 1.3 TCe потужністю 140 к.с., який можна вибрати з механічною коробкою передач на шість ступенів або з автоматичною коробкою EDC з подвійним зчепленням на сім ступенів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com