Renault готує випуск “класичних” електрокарів

Новий голова Renault Лука де Мео планує відродити деякі популярні моделі з минулого французького автовиробника. При цьому зазначається, що це буду повністю електричні версії з класичним дизайном. Завдяки цьому ходу, компанія хоче подолати кризу та втілити свій амбітний план з модернізації.

Генеральний директор Renault офіційно презентує нову стратегію 14 січня 2021 року. Очікується, що вона буде присвячена новій лінійці продуктів, яка повинна витягнути французького автовиробника з кризи.

Нагадаємо, що збиткова компанія Renault вже оголосила про скорочення витрат на 2 млрд євро та скорочення робочих місць. Автовиробник прагне поліпшити рентабельність та суттєво підвищити свою продуктивність групи на авторинку, який сильно змінився після пандемії COVID-19 та знаходиться під впливом “електромобільного” тренду.

Інсайдери стверджують, що новий голова Renault хоче зробити упор на французьке коріння бренду та представити електричну версію знятої з виробництва культової моделі Renault 4.

Зазначається, що також буде оновлена ​​електрична версія іншої популярної моделі 1970-х та 1980-х років, заснована на R5 та його наступнику Super Cinq.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело europe.autonews.com