Renault 5 показали на офіційних зображеннях напередодні анонсу

Запатентовані зображення серійної версії Renault 5 E-Tech з’явилися в Мережі напередодні його глобального дебюту, запланованого на 26 лютого 2024 року.

Ці зображення були опубліковані Всесвітньою організацією інтелектуальної власності і показують, що електричний хетчбек буде дуже схожим на концепт 2021 року.

Передня частина Renault 5 E-Tech прикрашена оновленим значком Renault і світлодіодними фарами, що не відрізняються від концепту. Хоча у автомобіля немає традиційних радіаторних решіток, передня панель прикрашена трьома тонкими горизонтальними планками, а біля основи бампера знаходиться великий отвір. У чорних квадратах на бампері розташовані симпатичні денні ходові вогні.

Новий Renault 5 є чотиридверним автомобілем, ручки задніх дверей якого заховані в задній стійці. Ми також бачимо, що порт заряджання розташований на передній бічній панелі. Автомобіль отримав чорний дах та чорні стійки з червоними вставками.

У задній частині розташовані світлодіодні задні ліхтарі, тонкий спойлер та бампер, пофарбований у чорний колір. Також встановлений комплект сріблясто-чорних коліс.

В основі автомобіля знаходиться нова архітектура CMF-BEV компанії, яка на 70% розділяє компоненти з платформою CMF-B, яка використовується в моделях з ДВЗ, таких як Renault Clio, Captur та лінійка автомобілів Dacia.

У рух новинка приводиться одним електродвигуном потужністю 120-150 к.с.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com