Renault 5 перетворили в електричний хот-хетч Alpine A290 з розгоном до 100 км/год за 6,4 секунди

Компанія Alpine, спортивний бренд у складі Renault Group, представила невеликий електричний хот-хетч A290. По суті, це «заряджена» двомоторна модифікація електрокара Renault 5, яка має покращену динаміку та більш агресивну зовнішність. Складання хот-хетчу на заводі у Франції вже стартувало.

Renault 5 оснащується трьома варіантами силових установок, але може бути лише моноприводним. Для Alpine A290 передбачено два, і кожна складається з двох моторів. У базовій версії A290 GT вони забезпечать 180 к.с. і 285 Нм, у дорожчих GT Performance і GTS вже 220 к.с. та 300 Нм. Розгін до 100 км/год займе електрокарів 7,4 і 6,4 секунди при максимальній швидкості 160 і 170 км/год відповідно.

Працюватимуть двигуни від 52-кіловатної батареї, за рахунок якої новинка проїде без підзарядки до 380 кілометрів. Передбачено дворежимну систему Drive Sound, яка «озвучує» силову установку під час руху.

Alpine також повідомляє про переналаштування педалі акселератора заради емоційніших відчуттів від прискорення. A290 забезпечать модернізованою підвіскою з посиленими стабілізаторами і потужнішими гальмами з чотирипоршневими супортами та 320-міліметровими дисками, але обіцяють, що водіння хот-хетчу залишиться досить комфортним для повсякденної експлуатації.

Зовні новинка відрізняється від соплатформенника спортивним обвісом з оригінальними бамперами та розширеними арками, в салоні з’являться крісла зі збільшеною бічною підтримкою та нове кермо з кнопкою, що активує доступ до максимальної віддачі силової установки, а також регулятором інтенсивності рекуперації. Селектор трансмісії, на відміну від Renault 5, виконаний у вигляді трьох кнопок на центральному тунелі.

Скільки коштуватиме перший спортивний електрокар Alpine, не уточнюється. Компанія в майбутньому обіцяє поповнити батарейну лінійку кросовером та електричною альтернативою нинішньому купе A110. Всього лінійка Alpine повинна включити до семи моделей.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!