Renault 5 Alpine: електричний компактний спорткар

Французький автовиробник продовжить розширювати сімейство електромобілів. Днями компанія анонсувала новий компактний електрокар з нульовим рівнем викидів, який отримає назву Renault 5.

Представлений на минулому тижні в рамках стратегічного плану “Renaulution”, Prototype 5 має справжній ретро-дизайн, частково призначений для тих, хто мав (чи все ще має) слабкість до оригінальної культової моделі Renault 5, що випускалася в минулому столітті.

Ребрендинг моделі з позначкою Alpine здається довгою справою, враховуючи, що у французького автовиробника інші плани щодо свого підрозділу продуктивності, все ж таки, це здійснимо, і дизайнерська студія XTomi спробувала уявити, як новий Renault 5 Alpine, або Alpine 5, може виглядати.

Оформлений у фірмовому синьому кольорі Alpine, з чорним дахом і бічними дзеркалами заднього виду, електрокар має нові колеса більшого розміру та напис «”lpine” на передньому бампері.

Теоретично кабіна повинна бути оснащена парою спортивних передніх сидінь і, можливо, матиме обробку з вуглецевого волокна, щоб відповідати спортивному характеру. Гіпотетичному спорткару Alpine 5 будуть потрібні й інші технічні модифікації: модернізоване шасі з більш жорсткою підвіскою та більш різким керуванням і поліпшеними гальмами.

Крім того, потрібно надати моделі більше потужності, ніж стандартній версії. Нагадаємо, що зараз немає ніякої інформації про трансмісії нового Renault 5 EV, за винятком того, що він повністю електричний. Чи з’явиться модифікація Alpine 5 у майбутньому? Це було б доречно й сміливо. Можливо французи отримають натхнення та реалізують проєкт XTomi.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело .carscoops.com