Представлений 888-сильний гібридний Ferrari: купити його можна буде за криптовалюту

Німецьке тюнінгове ательє DMC представило модифікований Ferrari 296 GTB, який отримав тюнінг-пакет Squalo.

Ferrari 296 GTB – це перший серійний автомобіль Ferrari з двигуном V6, а також перший гібридний суперкар Ferrari зі строго задньопривідною трансмісією. Німецьке тюнінгове ательє DMC представило модифікований Ferrari 296 GTB, який отримав тюнінг-пакет Squalo.

DMC Ferrari 296 GTB Squalo оснащений 3,0-літровим двигуном V6 з подвійним турбонаддувом, який видає 654 к.с. і 740 Нм моменту, що крутить. З парою турбонагнітачів, що обертаються із частотою до 180 000 об/хв, двигун Ferrari 296 GTB має найвищу питому потужність для серійного суперкара. Двигун розкручується до 8500 об/хв.

Автомобіль комплектується восьмиступеневою автоматичною коробкою з подвійним зчепленням, а також електродвигуном, що підвищує вихідну потужність до 818 к.с. Але в DMC вважали, що цього мало, тому фахівці почали працювати з потужним бензиновим двигуном V6 далі. У результаті вдалося збільшити його потужність ще на 69 к.с.

Тюнінгований DMC Ferrari 296 GTB Squalo отримав потужність 888 к.с., якої достатньо для того, щоб розігнатися від 0 до 100 км/год за 2,8 секунди. Це на 0,1 швидше, ніж може заводський автомобіль,

Крім того, пакет тюнінгу Squalo (по-італійськи «акула») включає модернізоване обважування з поліпшеними аеродинамічними властивостями. Він отримав перероблений передній спойлер, задній дифузор та нове заднє антикрило.

DMC вже оголосила, що купити DMC Ferrari 296 GTB Squalo можна буде за криптовалюту. Ціна не оголошена, але стандартна версія Ferrari 296 GTB коштує близько 320 000 доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело slashgear.com