Представлено новий Kia K3

Продаж оновленого Kia K3 розпочнеться в Китаї до кінця осені.

Седан гольф-класу від Kia, який на різних ринках продають під іменами K3, Forte і Cerato, пережив планове оновлення в Китаї. У цій країні він виходить під назвою K3 і тепер він ще більше схожий на модель K5.

Від великих радіаторних ґрат з вертикальними прутами відмовилися, зате автомобіль отримав звужені фари і новий бампер. Також з’явилися нові ліхтарі, перероблений задній бампер та колісні диски у новому дизайні.

Салон Kia K3 з оновленням став ще «свіжішим» і технологічнішим. Стара аналогова «приладка» замінена на цифрову, а багато механічних клавіш і рукояток поступилися місцем сенсорам: це торкнулося блоку управління кліматом (сам клімат-контроль залишився однозонним), кнопок на центральному тунелі і медіасистеми з тачскрином діагоналлю 10,25 дюйми фізичних «гарячих кнопок».

Без змін у моторній гамі теж не обійшлося. У ролі «молодшого» силового агрегату залишився 1,5-літровий 115-сильний «атмосферник» у парі з варіатором IVT, а ось турбомотор, пов’язаний із семиступеневим преселективним «роботом», форсували зі 130 до 140 кінських сил.

Продаж оновленого Kia K3 розпочнеться в Китаї до кінця осені.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com