Представлені нові Volkswagen Golf та Golf GTI

Нові версії Volkswagen Golf та Golf GTI були схвалені Міністерством промисловості та інформаційних технологій Китаю, яке підтвердило, що автомобілі будуть випущені вже у 2024 році.

У цьому фейсліфтінгу нові автомобілі будуть модернізовані як зовні, так і всередині. Фари отримали незграбну форму і оснащені світлодіодними денними ходовими вогнями наскрізного типу. Переднє окантування двох моделей сильно відрізняється. У версії GTI на нижній частині бампера з боків розташовані п’ятиточкові світлодіодні групи.

Група задніх ліхтарів нового автомобіля отримала затемнений дизайн. У звичайній версії та версії R-Line використовується прихована конструкція вихлопу, а у версії GTI застосована подвійна схема вихлопу, а посередині кришки багажника є напис GTI.

Розміри двох моделей також трохи відрізняються. Довжина, ширина і висота звичайної версії Golf становлять 4289, 1788 і 1479 мм відповідно, тоді як у версії GTI габарити становлять 4289х1788х1468 мм. Колісна база складає 2631 мм.

Для автомобілів будуть доступні різні бампери, колісні диски, супорти. Крім того, в обладнання входитимуть лідар та люк на даху.

Звичайна версія буде оснащена турбованим двигуном 1,5 л з максимальною потужністю 118 кВт. Версія GTI буде оснащена чотирициліндровим двигуном 2,0 л з турбонаддувом та максимальною потужністю 162 кВт.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ithome.com