Представлена ​​нова версія кросовера Chery Tiggo 8 Pro

Це гібрид, що підключається.

У Китаї розсекречено нову версію популярного (у тому числі і в РФ) кросовера Chery Tiggo 8 Pro. Вона називається Chery Tiggo 8 Pro DP-i, останні символи вказують на те, що це – гібрид, що підключається.

У Chery Tiggo 8 Pro DP-i відразу три мотори: турбований ДВЗ SQRE4T15C об’ємом 1,5 л заряджає тягову батарею, яка, у свою чергу, живить два електромотори – спереду та ззаду. Потужність електромоторів – 170 к.с., ДВЗ – 156 к.с. Виходить, що сумарна потужність силової установки – 326 л. Привід, звичайно, повний. Повний запас ходу не повідомляється, відомий лише запас ходу на чистій електриці – 82 км (згідно з методикою вимірювання NEDC).

Габарити Chery Tiggo 8 Pro DP-i – 4745 х 1860 х 1747 мм, довжина колісної бази – 2710 мм. У плані розмірів гібрид практично не відрізняється від бензинової версії (ну хіба що він на 2 см вищий).

У салоні в гібридного Tiggo 8 Pro – два екрани з діагоналлю 12,3 дюйми, оформлені одним блоком, проєкційний екран, шкіряний салон, панорамний дах, а також системи допомоги водієві рівня L2. До речі, автомобіль може бути як 5-, так і 7-місним.

Продаж Chery Tiggo 8 Pro DP-i в Піднебесній стартує наприкінці лютого, очікувана вартість – 25 700 доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carnewschina.com