Повернення технічного огляду в Україну cтане бідою для “євроблях”

Відомо, що з наступного року в Україну повертається обов’язковий технічний огляд легкових авто. Як зазначають експерти, для більшості власників іномарок з ЄС це не дуже хороша новина, бо багато “євроблях”, які приганяють з закордону, можуть просто не пройти цю процедуру.

Якщо обов’язковий техогляд буде запроваджено без корупційних схем, то легально його зможуть пройти далеко не всі автівки з єврономерами. На це окрему увагу звернув голова Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів й дилерів Олег Назаренко.

За словами експерта, щорічно в нашу країну ввозять близько п’ятисот тисяч авто з пробігом, при цьому 90% з них – без каталізаторів, бо їх дуже часто викрадають.

“Як думаєте: скільки відсотків авто його (техогляд – ред.) зможуть пройти чесно, з огляду на відсутність ката (каталізатора), сажевого фільтра й лямбда зонда?”, – питає голова Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів й дилерів Олег Назаренко у своєму посту в соціальній мережі.

Варто зазначити, що технічний огляд повинні будуть проходити всі легкові авто через чотири роки від дати виготовлення, а потім кожні два роки. Зазначається, що для таксі технічний огляд буде проводитися щорічно.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело facebook.com

Коментарі
Завантаження...