Porsche відкликає 43 тисячі електромобілів Taycan

У машин раптово відключаються силові установки.

Німецький виробник спортивних і преміальних автомобілів Porsche офіційно оголосив про початок відкличної кампанії моделей Taycan.

Причиною відкликання стало раптове відключення силової установки на деяких автомобілях. Вона провокується якоюсь системною помилкою, яка стає причиною спрацювання аварійного алгоритму, в результаті чого двигуни просто відключалися.

Під відкликання потрапив майже весь випущений тираж Taycan, а саме 43 тисячі автомобілів. З них 3400 знаходяться на території Німеччини. За різними оцінками проблема може торкнутися від 130 до 3 тисяч автомобілів. Вона стосується як звичайних Taycan, так і недавно випущених Taycan Cross Turismo.

Цікаво, що деякі власники вже вирішили свої проблеми з відключенням силової установки шляхом відключення і повторного включення своїх автомобілів, на кшталт Wi-Fi роутера, що, очевидно, є не кращим засобом усунення проблеми.

Виробник уточнив, що не став оновлювати програмне забезпечення на манір Tesla, щоб усунути всі наявні помилки. У Porsche вважають, що для усунення такого роду проблем потрібно з’явитися особисто і задокументувати все відповідно до принципів NHTSA.

Водночас варто відзначити, що фахівці німецької марки не виключають можливості відкликання лише обмеженого числа автомобілів, які можуть бути найбільш схильні до раптового відключення силової установки. При такому розкладі всі інші користувачі Taycan отримають те саме програмне оновлення.

Варто відзначити, що Porsche Taycan став самим популярним автомобілем німецького бренду на ринку США, перевершивши легендарний 911.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело newsroom.porsche.com

Коментарі
Завантаження...