Porsche показав концептуальний спідстер Vision 357

Компанія Porsche показала концептуальний спорткар Vision 357 Speedster, який присвячений 75-річчю німецького автовиробника та його першій моделі, що була представлена 8 червня 1948 родстеру Porsche 356.

За основу концепт-кара було взято спорткар 718 GT4 e-Performance, який отримав новий кузов. До дизайну Porsche 356 відсилає характерний силует моделі, «потайна» оптика з круглими фарами, а також решітка радіатора ззаду із вбудованим у неї третім стоп-сигналом. Купе отримало 20-дюймові магнієві колеса з вуглепластиковими аеродинамічними ковпаками, покликаними нагадувати характерні диски моделей 356 A та 356 B з барабанними гальмами.

Двоколірне забарвлення кузова відтінками Marble Grey та Grivelo Grey Metallic доповнено акцентами Miami Blue. Доповнює фарбування стилізований гоночний номер «75», що вказує на ювілей Porsche. Єдинороги в стилі коміксів перед задніми колесами були намальовані спеціально для концепт-кара дизайнерами Porsche, які створили логотип Speedster.

У салоні з’явилися спортивні сидіння з оздобленням матеріалом Racetex та багатоточковими ременями безпеки, передбачена закріплена на кермі вуглепластикова напівпрозора панель приладів та тканинній петлі, що замінюють класичні ручки дверей. Серійних перспектив Porsche Vision 357 Speedster немає, але окремі дизайнерські рішення концепт-кара будуть втілені в майбутніх спорткарах марки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!