Polestar запропонує своїм клієнтам з ЄС круті домашні зарядки

Компанія Polestar оголосила про партнерство із Zaptec для надання преміальних рішень щодо домашньої зарядки своїм європейським клієнтам. У рамках цієї співпраці буде представлена ​​зарядна станція Zaptec Go, яка спочатку стане доступною у Швеції, Данії, Нідерландах та Норвегії, з подальшим розширенням на інші ринки.

Zaptec Go, розроблена в Норвегії, пропонує потужність заряджання до 22 кВт для швидкого та надійного зарядного досвіду вдома. У пропозицію включено встановлення та місцеву підтримку клієнтів, що забезпечує максимальну зручність для користувачів. Це партнерство також відкриває шлях для майбутніх розробок у галузі технологій vehicle-to-grid (V2G) та двосторонньої зарядки, що дозволить електромобілям допомагати розвантажувати електричну мережу.

Лутц Штіглер, технічний директор Polestar, наголосив на важливості цієї співпраці у забезпеченні ефективних домашніх зарядних рішень перед поставками Polestar 3 та Polestar 4. Курт Естрем, генеральний директор Zaptec, відзначив загальне прагнення до якості та інновацій у цьому захоплюючому проєкті.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co