Почалися продажі першого електричного кросовера Mazda

SUV-модель Mazda MX-30 з’явилася на японському ринку ще восени 2020 року, проте тоді це був гібрид. Автівка працювала як на паливі, так й на електриці. Днями автодилери почали продажі повністю електричної версії MX-30.

Зазначається, що модель базується на шасі Mazda CX-30, але має новий кузов зі спортивним дизайном. Електрокар не має центральних стійок, а задні пасажирські двері наполовину коротше передніх.

Електричний мотор Mazda MX-30 EV має потужність 145 кінських сил, а місткість літій-іонної батареї складає 35,5 кВт-год. Без підзарядки електрокар здатен проїхати приблизно 256 кілометрів. Треба зазначити, що це дуже скромні показники для сучасності.

Акумуляторна батарея підживлюється як змінним, так і постійним струмом. Час зарядки становить приблизно 6 годин від побутової розетки.

Наразі електричний кросовер Mazda MX-30 EV доступний на ринку в трьох комплектаціях: EV, EV Basic та EV Highest. Ціни на електрокар стартують від 43 150 доларів, що в перекладі на українську валюту складає приблизно 1 мільйон 200 тисяч гривень.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carsguide.com.au