Peugeot в 2025 році випустить компактний електричний кросовер

Електромобіль стане частиною глобальної лінійки, яка призначена для ринків, що розвиваються.

Французька компанія Peugeot розраховує до 2025 року випустити компактний електричний кросовер, який стане частиною цілої лінійки «зелених» машин, – повідомляє видання L’argus.

Згідно з планом бренду, протягом наступних кількох років передбачається запустити в серію сімейство «розумних автомобілів», які розроблені спеціально для ринків, що розвиваються, таких як Індія і Латинська Америка. Окремо варто підкреслити, що очікується це сімейство і в Європі.

Що стосується кросовера початкового рівня, то зараз він проходить під заводським позначенням Peugeot P44. Передбачається, що він отримає назву e-1008 і з’явиться ближче до 2025 року. Довжина не перевищить 4,15 метра.

За відомостями L’argus, новинка буде базуватися на вже порядком застарілій платформі eCMP, яку у 2022-му планують оновити. Тим самим P44 розділить елементи конструкції з перспективними Citroen C3 і C3 Aircross наступного покоління, що з’явиться в 2024 році. Цілком ймовірно, що потужність силової установки не перевищить 100 к. с. щоб зробити електромобіль більш доступним.

Більш того, паркетник, по всій видимості, буде позиціюватися як наступник порядком призабутої моделі 1007, яка не змогла досягти дивовижних результатів на ринку. Обіцяється, що e-1008 отримає елементи кубічного дизайну, що наблизить його екстер’єр до такого у Jeep Renegade.

На цю мить ми можемо отримати уявлення про зовнішність нового компактного Peugeot тільки завдяки замальовкам, які зроблені виданням L’argus. Зовсім не виключено, що до моменту дебюту багато рис зміняться.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело largus.fr